Venno hea sooritus eestlase koduklubi poolfinaali ei aidanud

Oliver Venno rünnakul.

FOTO: Afyon Beledyie Yüntas

Kuigi Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Oliver Venno tegi Türgi karikavõistluste veerandfinaalmängus suurepärase etteaste, ei aidanud see koduklubi Ankara Maliye Milli Piyangot edasi poolfinaali. 

Türgi karikavõistlustel peeti eile veerandfinaale ja võistlustules oli ka Ankara Maliye Milli Piyango, kes läks vatamisi Fenerbahce meeskonnaga. Kui oktoobri lõpus toimunud koduliiga esimeses voorus saavutas Maliye Milli Piyango koduväljakul Fenerbahce esinduse üle 3:0 (23, 22, 21) võidu, siis täna võttis Fenerbahce 3:1 (23, 24, -13, 21) paremusega magusa revanši, vahendab volley.ee.

Rünnakul mängu suurima koormuse saanud Oliver Vennole usaldati koguni 43 rünnakut, millest punktivõiduga lõppesid 21 (49%). Eestlase arvele kanti ka kaks blokipunkti ja kolm pallinguässa. 26 punktiga üleplatsimängijaks kerkinud Venno näitas seejuures muljetavaldavat kasutegurit, jäädes kohtumise parimana koguni 17ga plussi. Türgi koondislane Metin Toy tõi võitjatele 17 ja Venno klubikaaslane Bledi ACH Volley päevilt Alen Šket 15 punkti. 

Maliye Milli Piyango ja Fenerbahce saavad taaskord rammu katsuda Türgi meistrivõistlustel, kui jaanuaris on algamas põhiturniiri teine ring. Kuna ajakava ei ole veel selgunud, siis  ei ole teada, millal Maliye Milli Piyango Fenerbahcele külla sõidab. 

Tagasi üles