Juba poolajaks 30 punktiga juhtinud Kalev/Cramo tegi «väikesele Kalevile» tuule alla

Ats Kuldkepp
Mark Tollefsen
Mark Tollefsen Foto: Margus Ansu

Eesti korvpalli meistriliigas alistas tiitlikaitsja Kalev/Cramo Audentese spordihallis peetud mängus TLÜ/Kalevi 88:64, kusjuures poolajaks oldi ees koguni 61:31. Kalev/Cramo sai avapoolajal ka kehvema uudise, kui vigastada sai valgevenelane Vitali Ljutitš.

Kalev/Cramo ridades tegi võimsa esituse ameeriklane Mark Tollefsen, kes viskas 29 punkti, võttis maha 8 lauapalli ja blokeeris 3 vastaste viset. Erik Keeduse arvele jäi 13 punkti ja Rain Veideman lisas 10 silma. 17 minutiks pääses platsile ka 17-aastane Matthias Tass, kes panustas võitu seitsme punkti ja nelja lauapalliga.

TLÜ/Kalevi resultatiivseim oli 19 punktiga Djordje Dzeletovic, Janis Vahter lisas 16 punkti.

Kalev/Cramo on turniiritabelis 21 võidu ja 3 kaotusega teisel kohal, TLÜ/Kalev 7 võidu ja 13 kaotusega seitsmes. Juhib Tartu Ülikool, kellel on 19 võitu ja 2 kaotust.