Üllatusele lähedal olnud Vene koduklubi kaotas Ühisliigas tugevale Lokomotiv Kubanile

Siim Kaasik
Siim-Sander Vene (vasakul) on kindlalt Nižni Novgorodi põhitegijate seas.
Siim-Sander Vene (vasakul) on kindlalt Nižni Novgorodi põhitegijate seas. Foto: BC Nižni Novgorod / Facebook

Korvpalli VTB Ühisliigas kaotas Siim-Sander Vene koduklubi Vene tugevale Krasnodari Lokomotiv Kubanile 75:88.

Mäng, mis lükkus tehniliste probleemide tõttu pea kahe tunni jagu edasi, algas Nižni Novgorodi 21:6 spurdiga. Siiski suutis Lokomotiv Kuban juba teise veerandaja alguses seisu 28:28 viigistada. Mängu otsustavat veerandaega kolmepunktilisest kaotusseisust alustanud Lokomotiv Kuban tegi 10:0 vahespurdi, millele Nižni Novgorod vastata enam ei suutnud.

Üllatusele lähedal olnud Nižni Novgorodi parim oli 17 silma visanud Kenny Boynton. Vene sekkus mängu vahetusest ning viibis väljakul 22 minutit, saades kirja 10 silma. Võitjate parim oli 20 punkti visanud Kevin Jones.

Lokomotiv Kuban hoiab turniiritabelis 12 võidu ja kahe kaotusega Moskva CSKA järel teist kohta, Nižni Novgorod on nelja võidu ja kümne kaotusega kümnes.