Ojamaa viigistas debüüdil Anieriga, kes teenis penalti

Siim Kaasik
Eesti koondise ründajad Henri Anier ja Henrik Ojamaa treeningul.
Eesti koondise ründajad Henri Anier ja Henrik Ojamaa treeningul. Foto: Peeter Langovits

Henrik Ojamaa tegi Šotimaa kõrgliigas Dundee eest debüüdi. Tema uus koduklubi mängis 2:2 viiki Henri Anieri leivaisa Invernessiga.

Dundee võitis võõrsil avapoolaja 2:0, aga teisel poolajal lõi Inverness kaks väravat tagasi. Mõlemad eestlased kuulusid põhikoosseisu. Anier tegi kaasa terve kohtumise, Ojamaa vahetati välja 86. minutil, kirjutab Soccernet.

Anier teenis 73. minutil 1:2 kaotusseisus olles penalti, mille tema tiimikaaslane Billy McKay realiseerimata jättis.