Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Toomas Tatar

Gabala jalgpallimeeskonna ründaja Sergei Zenjov teenis täna Aserbaidžaani kõrgliigas omadele penalti ja vastastele punase kaardi.

Kuna Gabala ei suutnud kodus tabeli põhjas paiknevale AZAL-ile avapoolajal väravat lüüa, vahetati teiseks poolajaks sisse Zenjov. 62. minutil niideti Eesti koondislane viiekastis seljatagant pikali. Kuna vea teinud Omega Robertsil oli juba üks kollane kaart all, pidi ta teise kollasega platsilt lahkuma. Järgnenud penaltist avas Filip Ozobic skoori, vahendas Soccernet.ee.

86. minutil tekitas Zenjov oma sööduga Danijel Suboticile hea väravavõimaluse, aga viimase löök raamide vahele ei läinud.

Üleajal vormistas Gabala 2:0 võidu ja jätkab liigatabelis teisel kohal, liider Karabahhist ühe punkti kaugusel.