Zlatan Ibrahimovici hiline värav kinkis ManUle liigakarika finaalis võidu

Zlatan Ibrahimovic (keskel) värava üle rõõmustamas.
Zlatan Ibrahimovic (keskel) värava üle rõõmustamas. Foto: AP Photos/Tim Ireland/Scanpix

Inglismaa jalgpalli liigakarikas peeti täna finaal Manchester Unitedi ja Southamptoni vahel.

Wembley staadionil peetud finaalis avati mänguskoor juba 19. minutil, kui täpne oli oma ManU debüüthooajal heas hoos olev Zlatan Ibrahimovic. 38. minutil viis Jesse Lingard Unitedi juba 2:0 ette, kuid Southampton vastas valusa esimese üleajaminuti väravaga, mille autoriks oli Manolo Gabbiadini.

Kohe teise poolaja alguses, 48. minutil, oli Gabbiadini täpne ka teist korda ja tablool oligi 2:2 viigiseis. Unitedi päästeingliks osutus ei keegi muu kui Ibrahimovic, kelle 87. minuti värav andis Unitedile 3:2 võidu.