Registreeri end vollefänniks!

Eesti võrkpallikoondis fänne tänamas.

FOTO: TAIRO LUTTER / POSTIMEES

Eesti võrkpallikoondistel ja kõigil vollefännidel tuleb taas põnev suvi. Nii meeste kui ka naiste koondiste hooaeg algab Euroopa Liigas, meestel ootab kindlasti ees koduses Tallinnas toimuv Euroopa Kuldliiga finaalturniir. Augusti lõpus mängib Eesti naiskond EM-finaalturniiril, meeste EM-finaalturniir toimub septembri keskel.

Eesti koondiste Euroopa Liiga kodumängud mängitakse sel aastal Tartus. Naiste ja meeste koondiste mängud on taas samadel mängupäevadel:

2. juunil naised Eesti - Sloveenia; mehed Eesti - Holland

8. juunil naised Eesti - Kreeka; mehed Eesti - Horvaatia

15. juunil naised Eesti - Portugal; mehed Eesti - Hispaania

21.-22. juunil toimub Tallinnas Saku suurhallis meeste Euroopa Kuldliiga nelja meeskonna finaalturniir. Korraldajana on Eesti koha nelja osaleja hulgas taganud, Final Four'i kaks paremat meeskonda pääsevad 3.-7. juulini Sloveenias toimuvale FIVB Challenger Cup'ile, kus selgub meeskond, kes saab uuel hooajal mängida maailma võrkpallipüramiidi absoluutses tipus - FIVB Rahvuste Liigas.

On saanud tavaks, et alati saavad võimaluse esimesena kodumängude pileteid osta Eesti rahvuskoondise ametliku fänniklubi liikmed. Niisiis, kui sa ei ole veel ühinenud Eesti rahvuskoondise ametliku fänniühendusega, ja kui arvad, et oled tõeline vollefänn, siis täida allolev ankeet.

Vollefännina saad:

- tellida ajalehte Postimees 40% soodsamalt (pakkumine kehtib Eesti Vabariigi piires adressaatidele, kellel pole kehtivat Postimehe tellimust); 

- parkida võrkpallikoondise suursponsori Europark'i parklates mobiiliga parkides 10% soodsamalt (NB! Europark annab omakorda veel 10% sinu parkimistasust Eesti võrkpalli toetuseks). Registreerimisel esitatud mobiiltelefoni number sisestatakse EuroPark´i soodustuste süsteemi. -10% soodustus EuroParki väliparklates (tähistatud EP tsooniga) toimib läbi mobiilse parkimise – SMSiga läbi Telia, Tele2 või Elisa mobiilioperaatorite (numbrile 1902) või läbi Pargi.ee mobiilirakenduse. Soodustus rakendub hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul pärast fännilehel registreerimist. Lisainfo +372 661 0223, europark@europark.ee.;

- kõige esimesena värskeid uudiseid rahvuskoondiste tegemiste kohta.

Tagasi üles