120. minuti värav viis Tartu Tammeka poolfinaali

Vljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka heitlus.
Vljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka heitlus. Foto: Marko Saarm

Teisipäeval mängiti jalgpalli Eesti karikavõistlustel kaks esimest veerandfinaalide kohtumist. Viljandis toimunud mäng kohaliku JK Tuleviku ja Tartu JK Tammeka vahel vältas lausa 120 minutit, kuni lõpuks Tammeka 1:0 võiduvärava lõi. Matši ainsa värava lõi Martin Aasmäe.

JK Tallinna Kalevi ja Paide Linnameeskonna vahelises mängus, mis lõppes Paide 3:0 paremusega, löödi kõik väravad avapoolaja keskel, kirjutab jalgpall.ee.

Ülejäänud kaks veerandifinaali peetakse kolmapäeval. Kell 18.00 kohtuvad Hiiul Nõmme Kalju ja FC Infonet. Kell 19.00 mängivad aga Narva United ja FC Kuressaare.

Poolfinaalid loositakse neljapäeval kell 12:00.