Kristjan Kitsing jõudis Taani liigas finaali

Silver Tabo
Kristjan Kitsing.
Kristjan Kitsing. Foto: Sander Ilvest / Postimees

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kitsingu klubi Aarhusi Bakken Bears alistas Taani meistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas mängus kodus Svendborgi 93:85 (18:25, 21:29, 30:11, 24:20) ja pääses kokkuvõttes 3:0 koondskooriga finaali.

Kitsing mängis avapoolaja lausa 15 punktiga kaotanud, kuid kolmanda veerandi 19 punktiga võitnud Bakken Bearsi eest neli minutit, viskas kaks punkti (kahesed 1/2), võttis ühe lauapalli, kaotas korra palli ja tegi ühe vea, vahendab ERRi spordiportaal.

Bakken Bears sai oma vastasest jagu mängudega 95:79, 85:70 ja viimases mängus siis 93:85. Finaalis tuleb minna vastamisi Horsensi või SISUga. Praegu juhib seeriat Horsens 2:1