Kalev/Cramo võitles kõvasti, kuid sai Venemaal kaotuse

Kalev/Cramo mängijad.

BC Kalev/Cramo pidi korvpalli Ühisliigas vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi 75:86 alla Venemaa klubile Krasnodari Lokomotiv-Kuban.

Võõrustajad olid pidevalt juhtivas rollis, kuid kalevlased vahet väga suureks ei lasknud ja kõik veerandajad suudeti kokkuvõttes mängida suhteliselt võrdselt. Esimene veerandaeg läks Lokomotiv-Kubanile 23:21 ning teine 22:16. Kolmas jäi viiki 19:19 ning viimases olid 22:19 paremad võõrustajad.

Võitjate kasuks viskas kreeklane Ian Vougioukas 18 punkti ning kalevlastele tõi parimana Branko Mirkovic 21 silma. Kalevlastele tõi Vitali Ljutõtš veel 15 ning Mark Tollefsen 11 punkti.

Lokomotiv-Kuban on turniiritabelis 17 võidu ja 5 kaotusega kolmas. Kalev/Cramo hoiab 5 võidu ja 18 kaotusega 11. kohta. Tabeliliider on Moskva CSKA 22 võidu ja 2 kaotusega.