Kalev purustas Tarva peaaegu 40 punktiga ja jõudis poolfinaali

Vitali Ljutõts.
Vitali Ljutõts. Foto: Tairo Lutter

Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas täna Eesti meistriliiga veerandfinaaliseeria kolmandas mängus Rakvere Tarva ja jõudis poolfinaali.

Kalev oli tänases kohtumises poolajaks juhtimas 63:38 ja terve mäng võideti 104:65. Nii Vitali Liutych kui Cedric Simmons viskasid võitjate poolelt 15 punkti, 14 silma lisas Branko Mirkovic. Tarva suurimaks skoorijaks oli Karl-Johan Lips, kelle arvele kanti 18 punkti. Tänane võit tähendas, et Kalev alistas veerandfinaalis Rakvere meeskonna 3:0 ning pääses poolfinaali.

Poolfinaalis on tiitlikaitsja Kalevi vastaseks Pärnu Sadam, kes alistas veerandfinaalis TTÜ.