Järelvaadatav: Tartu alistas võõrsil Selveri ja viis finaalseeria viiendasse mängu

Võrkpalli Eesti meistrivõistlustel kohtusid tänases neljandas finaalseeria mängus Tallinna Selver ja Tartu Bigbank. Seeriat 3:0 juhtinud Selver vajas meistritiitli võitmiseks täna viimast võitu, kuid kohtumise võitis hoopis 3:0 (20, 24, 22) Tartu. Viies mäng peetakse neljapäeval Tartus.

Nelja võiduni mängitavas seerias on Selver olnud seni domineerivamaks pooleks ja võitnud kõik kolm kavas olnud kohtumist. Seeria avamängus Tallinnas oli Tartu tegelikult võidule lähedal, kuid neljandas geimis ei suudetud oma võimalust ära kasutada. Seejärel pani Selver oma paremuse juba maksma.

Kolmapäeval Tartus toimunud seeria teises kohtumises oli Selveri ülekaal juba suurem ja samasuguse 3:1 tulemusega võeti võit ka kolmandas mängus. Eriti võimsalt tegutses Selver kolmanda kohtumise neljandas geimis, mille võitjas ei tekkinud algusest peale kahtlust.

Finaalseeria ajakava:

• 1. mäng: Tallinna Selver – Tartu Bigbank 3:2 (20:25, 22:25, 25:16, 28:26, 15:10)
  • 2. mäng: Tartu Bigbank – Tallinna Selver 1:3 (25:20, 19:25, 23:25, 14:25)
  • 3. mäng: Tartu Bigbank - Tallinna Selver 1:3 (28:26, 25:21, 21:25, 25:16)
  • 4. mäng: pühapäev, 23. aprill kell 17.00 Audentese spordihoone