Rakvere Tarvas tegi kõva avalduse meistriliigasse püsimajäämiseks

Ats Kuldkepp
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber.
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Rakvere Tarvas/Palmse Metall alistas korvpalli Eesti meistriliiga esimeses üleminekumängus võõrsil Betoonimeister/TSKK/Nordi 71:60.

Poolaeg kuulus Tarvale küll 40:23, aga kolmanda veerandi võitsid külalised koguni 24:10. Otsustaval perioodil suutis Tarvas siiski oma paremuse maksma panna ja seega on Lääne-Virumaa esindusklubil kordusmänguks 11-punktiline edu.

Tarva resultatiivseim oli Mario Paiste 26 punktiga, Tõnis Peil lisas 14 silma. Betoonimeistri kasuks viskas Heigo Erm 16 punkti, Margus Klementsovi arvele jäi 14 punkti ja 13 lauapalli.

Kordusmäng peetakse reedel kell 17.00 Rakveres.