EMÜ asus saalihoki meistriliiga finaalseeriat juhtima

Silver Tabo
Sparta Team Automaailma (sinistes särkides) ning EMÜ SK saalihoki finaalseeria kohtumine. Foto: Renee Kütisaar (ESHL)

Saalihoki Eesti meistrivõistluste finaalseeriat läks mängudega 2:1 juhtima Eesti Maaülikooli SK, kes võitis eile peetud kohtumises 8:5 võõrsil Sparta Team Automaailma meeskonda.

Vastasseisu läks juhtima EMÜ ning ehkki teisel kolmandikul väljakuperemehed viigistasid, vastasid külalised loetud minutite jooksul omakorda nelja väravaga ning asusid 5:1 juhtima. Viimase kolmandiku Sparta küll võitis, kuid kokkuvõttes tähendas see ikkagi 5:8 kaotust.

Võitjate parimana viskas Pavel Semenov kolm väravat, Sven Uue lisas kaks Maksims Terehovs, Aleksandr Avtušenko ja Simon Georg Mahla võrdselt ühe värava.

Kolme võiduni peetava finaalseeria neljas kohtumine toimub laupäeval kell 17 tartlaste koduplatsil EMÜ Spordihoones.

Juhul kui võidab kodumeeskond, on Eesti meister selgunud. Muidu peetakse otsustav viies kohtumine pühapäeval kell 17 Õismäe Sportmängude Hallis.