Šarapova alistanud prantslanna jäi Porschest ilma

Silver Tabo
Sakslanna Laura Siegemund võitis Stuttgardi turniiri ning sõitis Porschega koju. Poolfinaalis Maria Šarapova alistanud prantslanna Kristina Mladenovic (paremal) pidi leppima teise kohaga. Foto: THOMAS KIENZLE/AFP/Scanpix

Möödunud nädalal toimunud Stuttgardi tenniseturniiri võitis kodupubliku rõõmuks sakslanna Laura Siegemund (WTA 49.), kes sai finaalis 6:1, 2:6, 7:6 (5) jagu prantslannast Kristina Mladenovicist (WTA 19.). Seega kuulus turniiri peaauhind ehk punane Porsche samuti Siegemundile, mitte poolfinaalis venelanna Maria Šarapova seljatanud Mladenovicile.

Mladenovic oli tegemas head võistlust, kui alistas teel finaali ka Stuttgardi turniiril mullu võidutsenud maailma teise reketi Angelique Kerberi. Seejuures kohtus viimane eelmisel aastal finaalis just tänavu triumfeerinud Siegemundiga.

Eesti parim naistennisist Anett Kontaveit jõudis Stuttgardis kaheksa parema sekka, kuid pidi veerandfinaalis kahes setis 3:6, 4:6 tunnistama pärast 15-kuulist dopingukaristust võistluskarusselli naasnud Šarapova paremust.