Viljar Voog
, Reporter
Martin Kupper
Martin Kupper Foto: Tairo Lutter

Shanghais toimunud kergejõustiku Teemantliiga etapil  jäi esimeses kahes ringis eksinud kettaheitja Martin Kupperi parimaks tulemuseks lõpuks kolmandal katsel heidetud 57.59, mis tähendas eestlasele kaheksa mehe konkurentsis viimast kohta.

Võistluse võitis belglane Philip Milanov 64.94-ga. Piotr Malachowski sai teisena kirja 64.36 ning Daniel Stahl kolmandana 64,14. Christoph Hartingu 63.01-st piisas neljandaks kohaks. Kupperit edastasid veel Lukas Weisshaidinger (62.73), Robert Urbanek (61.94) ning Daniel Jasinski (59.24).