Eesti jalgpalli meistriliiga sai uue liidri

Siim Kaasik
Tallinna Levadia alistas Nõmme Kalju, rõõmujoovastuses fännid kukkusid möllama
Tallinna Levadia alistas Nõmme Kalju, rõõmujoovastuses fännid kukkusid möllama Foto: Eero Vabamägi

Eesti jalgpalli meistrivõistluste uus liider on Tallinna Flora, kes tõusis ainuliidriks täna Levadia ja Narva Transi 0:0 viigile.

Pärnu Linnameeskonnale külla sõitnud Paide Linnameeskond alistas alistas võõrustajad 4:0. Paide eest said värava kirja Andre Järva, Randy Padar ja Ander Ott Valge, üks tabamus läks kirja ka Pärnu omaväravana.

Viigilise tulemusega lõppes ka Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka mäng. Rasmus Tauts viis Tartu 50. minutil juhtima, kuid Karel Kubar suutis viimastel minutitel kohtumise viigistada.