Siim Kaasik
Michal Krmencik väravat tähistamas
Michal Krmencik väravat tähistamas Foto: FRANCOIS LENOIR/REUTERS

Reedel Eesti koondisega MM-valikmängus kohtuv Belgia alistas eile sõprusmängus 2:1 Tšehhi koondise.

Belgia läks mängu 25. minutil Michy Batshuayi väravast juhtima, kuid lubas rumalast eksimusest neli minutit hiljem viigistada. Nimelt hakkas Belgia oma karistusalas söötu lükkama ning Manchester City palgal olev Kevin De Bruyne kaotas palli, mis järel sündis Michal Krmenciki viigivärav.

Viimane sõna jäi siiski Belgia koondisele, kui mängu 52. minutil viigistas seisu osava pealöögiga Manchester Unitedi poolkaitsja Marouane Fellaini.

Belgia mängis Tšehhi vastu järgneva algkoosseisuga: Thibaut Courtois, Vincent Kompany, Jan Vertonghen, Kevin de Bruyne, Toby Alderweireld, Youri Tielemans, Nacer Chadli, Radja Nainggolan, Michy Batshuayi, Yannick Ferreira-Carrasco, Romelu Lukaku.