Katari rahakoondisest Eestile vastast polnud

Eesti sai Katari vastu kindla 3:0 võidu.

VÕRKPALL. Eesti rahvusmeeskond jätkas eksootiliste vastastega Maailmaliigat Katariga kohtudes ja sai kindla 3:0 võidu. Nii jätkatakse jahti finaalturniiri pääsmele, Eestil on nüüd koos kolm võitu ja üks kaotus.

Tellijale Tellijale

Eesti algkoosseisus oli Oliver Venno asemel Renee Teppan, lisaks Kristo Kollo, Robert Täht, Kert Toobal, Timo Tammemaa, Ardo Kreek ja libero Rait Rikberg. Avageimis eestlastel mingeid probleeme polnud ja see võideti kindlalt 25:16. Teine algas samamoodi, Eesti läks Robert Tähe ässast 7:1 juhtima ja edasi toimus pingevaba mäng, geim Eestile 25:15. Platsile pääseid ka Mart Naaber ja Denis Losnikov. Kolmas geim kulges pisut tasavägisemalt, ent võitjas kahtlust ei tekkinud. Geim Eestile 25:20.

«Lihtne võit, mis siin salata,» sõnas Teppan ja lisas, et kui eestlased peavad kokkulepitust kinni, tuleb ka edu. «Ja kodupublik hoiab meid korralikult pinge alla ka.»