Kingi koduklubi alistas Aksalu tööandja

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Tarmo Kingi tööandja Middlesbrough võõral väljakul 2:1 Mihkel Aksalu koduklubi Sheffield Unitedi.

Middlesbrough asus kohtumist 18. minutil Matthew Batesi tabamusest juhtima, 28. minutil Matthew Lowton viigistas ning 89. minutil tõi Marvin Emnes Middlesbrough’le võidu. Vahetusmeeste pingil kohtumist alustanud Aksalu ja Kink mängu ei sekkunud.

Turniiritabelis on Middlesbrough 48 punktiga 17. kohal. Sheffield jagab 35 silmaga 23. (eelviimast) ja 24. (viimast) kohta.