Käidi koduklubi rikkus Vassiljevi debüüdi

Viljar Voog
Konstantin Vassiljev (paremal) Piasti särgis.
Konstantin Vassiljev (paremal) Piasti särgis. Foto: Gliwice Piast/Facebook

Londoni Fulhami jalgpallimeeskond alustas hooajaeelseid sõpruskohtumisi matšiga poolas Gliwice Piasti vastu. Kui äsja klubiga liitunud Konstantin Vassiljev mängis viimaste eest kohtumises 71. minutit, siis Fulhami esindusmeeskonnaga koos treeniv Mattias Käit inglaste rivistusse seekord ei mahtunud.

Matš lõppes Fulhami 1:0 võiduga – George Williamsi teenitud penalti realiseeris 38. minutil Neeskens Kebano.

Kuigi Fulhami koosseis oli tänases matšis ääretult noor, ei mahtunud eestlane Käit veel pingile. Küll on Eesti koondislane meeskonnaga Poolas laagris ja ehk pääseb ta väljakule laupäeval, kui kohtutakse Zlini klubiga. Piasti ootab ees matš Olomouci Sigmaga.

Täna pidas oma uue koduklubi eest esimese matši ka Sergei Zenjov. Ründaja mängis Krakowi Cracovia eest Lubini Zaglebiele 0:1 kaotatud avapoolaja. Kokkuvõttes kaotas Cracovia matši 0:2.