Ott Järvela
, vastutav toimetaja
Liverpooli keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal) aktsioonis Berliini Hertha jalgpalluri Mitchell Weiseri vastu.
Liverpooli keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal) aktsioonis Berliini Hertha jalgpalluri Mitchell Weiseri vastu. Foto: Michael Hundt / Matthias Koch/imago/Matthias Koch

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool jätkas valmistumist uueks hooajaks treeningmänguga Berliinis, kus oldi olümpiastaadionil vastamisi mullu Bundesligas kuuenda koha saanud Herthaga.

Liverpool võitis kohtumise 3:0 tänu Dominic Solanke 15., Georginio Wijnaldumi 38. ja Mohamed Salahi 61. minuti väravatele. Klavan tegi kaasa terve kohtumise. Algkoosseisus oli tema keskkaitsepartneriks Joel Matip, keda 75. minutil asendas Joe Flanagan.

Tegemist oli Liverpooli neljanda treeningkohtumisega. Eelmistes alistati Tranmere Rovers 4:0 (Klavan mängis teise poolaja), tehti 1:1 viik Wigan Athleticiga (Klavan mängis esimese poolaja), saadi 2:0 jagu Crystal Palace'ist (Klavan mängis teise poolaja) ja 2:1 Leicester City'st (Klavan mängis teise poolaja).

Liverpool jätkab hooajaks valmistumist 1. ja 2. augustil Münchenis peetava Audi Cup turniiriga, mille poolfinaalis ollakse vastamisi kohaliku Bayerniga ning päev hiljem kohamängus Madridi Atletico või Napoliga. Kõiki Audi Cupi mänge näitavad otseülekandes Postimees ja Kanal 12.