Zopp jõudis Soomes üksikmängus poolfinaali, Ivanov paarismängus

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: Mailiis Ollino

Soomes toimuval tenniseturniiril pääses ainsa eestlasena poolfinaali Eesti esireket Jürgen Zopp (ATP 351), kes alistas veerandfinaalis 21-aastase itaallase Filipp Baldi (ATP 753) 6:2, 6:4.

Zoppi turniir on kulgenud seni probleemidevabalt ning võidud on tulnud üsna lihtsalt: esimesest ringist edenes eestlane edasi tulemusega 6:1, 6:0 ning teises ringis loovutas vastasele kolm geimi, võites 6:2, 6:1.

Veerandfinaalis langes konkurentsist teine eestlane Vladimir Ivanov (ATP 416), kes kaotas kaks tundi ja 24 minutit kestnud matšis rootslasele Jonathan Mridhale (ATP 561) 2:6, 7:5, 7:5. Ivanov osaleb argentiinlase Matias Franco Descottega paarismängus, kus on jõutud geimigi loovutamata nelja parema hulka.