Kriisalt 30 punkti, kuid Eesti vandus Venemaale napilt alla

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Foto: Sander Ilvest

Täna Montenegros alanud U16 vanuseklassi A-divisjoni esimeses alagrupimängus jäi Eesti koondis 71:74 alla Venemaa eakaaslastele.

Eesti alustas tugevalt ning esimesele hingetõmbepausile mindi minimaalses 18:17 eduseisus. Teine veerand oli aga saatuslik, see kaotati tervelt 11:25 ja poolajale siirduti venelaste 42:29 juhtimisel.

Teisel poolajal paremat mängu näidanud Eesti jõudis päris lõpus küll kolme punkti kaugusele, kuid tugev Venemaa jäi täna siiski alistamata.

37 minutit rassinud Kerr Kriisa tõi eestlaste kasuks fenomenaalsed 30 punkti. Viskeid tabas noor tagamängija 62-protsendiliselt (10/16) ning võttis lisaks ka neli lauapalli. Leemet Loik lisas 14 silma. Vastaste poolelt tegi kõige rohkem pahandust Dmitri Kadoshnikov 13 punktiga.