Kris Ilves
Sergei Zenjov (number 10)
Sergei Zenjov (number 10) Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Krakowi Cracovia mängis Poola kõrgliiga kuuenda vooru kohtumises 3:3 viiki Zabrze Gornikuga. Mänguskoori avas Zenjov, kes realiseeris kolmandal minutil meeskonnakaaslase suurepärase läbisöödu väravaks.

Poolajapausile mindi Gorniku (39. ja 45+1. minutil) üheväravalises. 20 minutit enne kohtumise lõppu lõi Gornik kolmanda tabamuse, kuid sellega ei olnud mäng tehtud. Zenjovi klubi teenis matši lõpu eel kaks 11 meetri karistuslööki, mis mõlemad ka realiseeriti (85. ja 90+3.).

Tänavusel suvel Cracoviaga käed löönud Zenjov lõi uue klubi eest teise värava Poola kõrgliigas. Cracovia on kuue vooruga kogunud neli punkti ning paikneb 16 meeskonna konkurentsis 14. positsioonil.