Tabloo: võrkpalli EMi tulemused ja ajakava
Venemaa krooniti Euroopa meistriks!

Eestit alagrupis võitnud Soome EM sai läbi

FOTO: Piotr Matusewicz/imago/Newspix

30. võrkpalli Euroopa meistrivõistlused peetai 24. augustist kuni 3. septembrini viies Poola linnas – Varssavis, Gdanskis, Katowices, Szczecinis ja Krakowis. 

Käesolev tabloo aitab EM-finaalturniiri kulgemisega kursis püsida.

A-alagrupp

24.08 kell 18.30 Soome - Eesti 3:2 (25:21, 25:22, 25:27, 22:25, 15:9)
24.08 kell 21.30 Poola - Serbia 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
26.08 kell 18.30 Eesti - Serbia 2:3 (23:25, 25:16, 25:21, 20:25, 12:15)
26.08 kell 21.30 Soome - Poola 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
28.08 kell 18.30 Serbia - Soome 3:0 (25:20, 25:18, 34:32)
28.08 kell 21.30 Eesti - Poola 0:3 (21:25, 24:26, 22:25)

Tabeliseis: Serbia 3 võitu (8 punkti), Poola 2 võitu (6 p), Soome 1 võit (2 p), Eesti 0 võitu (2 p).

B-alagrupp

25.08 kell 18.30 Tšehhi - Slovakkia 3:1 (25:19, 28:30, 25:16, 25:17)
25.08 kell 21.30 Saksamaa - Itaalia 3:2 (25:22, 21:25, 19:25, 25:19, 15:8)
27.08 kell 18.30 Slovakkia - Itaalia 0:3 (14:25, 19:25, 20:25)
27.08 kell 21.30 Tšehhi - Saksamaa 0:3 (19:25, 14:25, 20:25)
28.08 kell 18.30 Slovakkia - Saksamaa 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
28.08 kell 21.30 Itaalia - Tšehhi 3:0 (27:25, 28:26, 26:24)

Tabeliseis: Saksamaa 3 võitu (8 punkti), Itaalia 2 võitu (7 p), Tšehhi 1 võit (3 p), Slovakkia 0 võitu (0 p).

C-alagrupp

24.08 kell 18.30 Bulgaaria - Venemaa 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)
24.08 kell 21.30 Hispaania - Sloveenia 0:3 (25:27, 15:25, 16:25)
26.08 kell 18.30 Venemaa - Sloveenia 3:0 (27:25, 30:28, 25:22)
26.08 kell 21.30 Bulgaaria - Hispaania 3:0 (25:15, 28:26, 25:21)
28.08 kell 18.30 Sloveenia - Bulgaaria 0:3 (22:25, 26:28, 17:25)
28.08 kell 21.30 Venemaa - Hispaania 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)

Tabeliseis: Venemaa 3 võitu (9 p), Bulgaaria 2 võitu (6 p), Sloveenia 1 võit (3 p), Hispaania 0 võitu (0 p).

D-alagrupp

25.08 kell 18.30 Holland - Türgi 1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 22:25)
25.08 kell 21.30 Prantsusmaa - Belgia 2:3 (22:25, 25:23, 21:25, 25:23, 12:15)
27.08 kell 18.30 Türgi - Belgia 2:3 (22:25, 25:22, 25:21, 25:27, 16:18)
27.08 kell 21.30 Holland - Prantsusmaa 2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 28:30, 12:15)
28.08 kell 18.30 Belgia - Holland 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
28.08 kell 21.30 Türgi - Prantsusmaa 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

Tabeliseis: Belgia 3 võitu (7 punkti), Prantsusmaa 2 võitu (6 p), Türgi 1 võit (4 p), Holland 0 võitu (1 p).

1/8-finaalid

30.08 kell 18.30 Bulgaaria - Soome 3:1 (23:25, 25:21, 25:11, 25:12)
30.08 kell 18.30 Itaalia - Türgi 3:0 (25:16, 25:17, 31:29)
30.08 kell 21.30 Poola - Sloveenia 0:3 (21.25, 21:25, 19:25)
30.08 kell 21.30 Prantsusmaa - Tšehhi 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 20:25)

Veerandfinaalid

31.08 kell 18.30 (VF2) Venemaa - Sloveenia 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
31.08 kell 18.30 (VF3) Saksamaa - Tšehhi 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)
31.08 kell 21.30 (VF1) Serbia 3:0 Bulgaaria (25:21, 25:22, 28:26)
31.08 kell 21.30 (VF4) Belgia 3:0 Itaalia (25:21, 25:11, 25:23)

Poolfinaalid

02.09 kell 18.30 Serbia - Saksamaa 2:3 (26:24, 25:15, 18:25, 25:27, 13:15)
02.09 kell 21.30 Venemaa - Belgia 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

Pronksimäng

03.09 kell 18.30 Serbia - Belgia 3:2 (25:17, 22:25, 19:25, 25:22, 15:12)

Finaal

03.09 kell 21.30 Saksamaa - Venemaa 2:3 (19:25, 25:20, 22:25, 25:17, 13:15)

Tagasi üles