Ott Järvela
FC Barcelona kapten Lionel Messi.
FC Barcelona kapten Lionel Messi. Foto: Alvaro Barrientos/AP

Hispaania jalgpalli meistrivõistluste teises voorus kohtus FC Barcelona võõrsil Deportivo Alavesi meeskonnaga ja võitis 2:0. Mängu keskseks tegelaseks osutus, nagu Barcelona osalusel peetavate matšide puhul sageli, Lionel Messi.

Pärast esimest poolaega oli seis 0:0, kusjuures Messi eksis 39. minutil penaltiga, kui väravavaht Fernando Pacheco tõrjus paremale viskudes argentiinlase soorituse.

Karjääri 350. värav Hispaania kõrgliigas Messil siiski löömata ei jäänud, vaid 55. minutil viis ta Barcelona juhtima ja 66. minutil viimistles kohtumise lõppnumbrid. Barcelona jätkab täiseduga, sest avavoorus alistati 2:0 Real Betis.