Avavoorus libastunud Atletico tegi Griezmannita vigade parandused

Kris Ilves
Yannick Carrasco (number 10)
Yannick Carrasco (number 10) Foto: DESIREE MARTIN/AFP

Hispaania jalgpalli meistriliiga teises voorus alistas mullune kolmas meeskond Madridi Atletico võõral väljakul Las Palmase 5:1. Atletico mängis eelmises mängus punase kaardi teeninud Antoine Griezmannita.

Avavoorus keerulisest seisust välja tulnud ja Girona vastu viigpunkti võidelnud Atletico asus Las Palmase vastu matši juhtima juba kolmandal minutil Angel Correa tabamusest. Eduseisu duubeldas kaks minutit hiljem Yannick Carrasco.

Võõrustajad suutsid tänu Jonathan Calleri tabamusele 58. minutil ühe värava tagasi lüüa, kuid see ajas Madridi klubi mängijad vaid marru. Koke lõi kaks vastuseta väravat, neist ühe käärlöögist, ja külalised nautisid 75. minutil kolmeväravalist eduseisu.

Las Palmasel oli suurepärane võimalus kaotusseisu vähendada, kuid Jonathan Viera 11 meetri karistuslöögi tõrjus 81. minutil Atletico puurilukk Jan Oblak. Lõppskoori 5:1 vormistas 88. minutil Thomas Partey.

Teises eileõhtuses kohtumises mängisid 2:2 viiki Levante ja Deportivo La Coruna. Levante lõpetas kohtumise kümnekesi, sest Jose Morales teenis 76. minutil punase kaardi. Girona võitis koduväljakul 1:0 Malagat, värava lõi Pedro Alcala avapoolaja keskpaigas.

Atletico on kogunud kahe vooru järel neli punkti, FC Barcelona (6 punkti) on võitnud mõlemad seni peetud kohtumised. Täiseduga jätkav Madridi Real (3 punkti) läheb täna õhtul vastamisi avavoorus võidutsenud Valenciaga (3 punkti).