Siim Kaasik
Andrea Belotti
Andrea Belotti Foto: LaPresse/Fabio Ferrari/LaPresse

Torino jalgpalliklubi ründaja Andrea Belotti avas oma tänavuse hooaja väravatearve eriti stiilselt, lüües palli Sassuolo väravavõrku akrobaatilise käärlöögiga. Ühtlasi aitas tema tabamus Torino 3:0 võidule.

Belotti värav sündis kohtumise 44. minutil ning viis Torino 1:0 juhtima. Mängu lõppskoori vormistasid 84. ja 88. minutil vastavalt Adem Ljajic ja Joel Chukwuma Obi.

Iluvärava löönud Belotti, kes lõi möödunud liigahooajal 26 väravat, on Seria A üks hetke kuumemaid nimesid. Ründajast oli huvitatud ka Londoni Chelsea peatreener Antonio Conte, kuid klubi omanik Roman Abramovich keeldus 100 euro miljoni suurust väljaostuklauslit tasuma.