Jumping Tallinn toob Lauluväljakule tipptasemel ratsaspordi

Eeloleval nädalalõpul toimub Lauluväljakul ainulaadne kogupere festival, mille raames saab näha ka kõrgetasemelist ratsasporti. Lausa kolm ratsaspordi ala on võistlusel esindatud: takistussõit, koolisõit ja rakendisport. Laupäeval  peetakse MK-etapp koolisõidus ja pühapäeval kulmineerub võistlus MK-etapiga takistussõidus. Postimees teeb võistlusest ja festivalist otseülekande kolmel päeval.

 Võistlusega alustatakse juba neljapäeva õhtul, kui kell 20:00 astuvad üles rakendid. Reedel, mil alustame ka otseülekannetega, algab võistluspäev juba kell 9:00 hommikul. Siis on kavas takistussõit, mille kõrgeim parkuur (140 cm) algab orienteeruvalt kell 14:55. Peale seda, 17.00 on kavas koolisõidu GP programm. Päeva lõpetavad kell 19:30 taas rakendid.

Laupäevane võistluspäev on kõige pikem, kui alustatakse jällegi kell 8:30. Päeva highlight on kindlasti koolisõidu muusikaline vabakava, mis on ühtlasi ka MK-etapp. Koolisõit algab kell 12:30. Takistussõidus on kõrgeim parkuur 145 cm, mille raame peetakse nii meeskondlikku kui individuaalarvestust. Parkuur algab kell 17:10. Päeva lõpetab showprogramm, mis tutvustab kostüümiratsutamist.

Pühapäeval alustab võistlus ja otseülekanne kell 8:30 ja päeva lõpetab kell 15:00 algav takistussõidu MK-etapp.

Võistlusel osalevad meie ja lähiriikide parimad sportlased ja tublimad hobused. Lisaks on tervel Lauluväljaku alal rohkelt tegevust kogu perele.

Võistluse osalejate nimekiri ja tulemused

Võistluse ajakava

Järelvaadatav:

Tagasi üles