Eestiga hädas olnud Serbia võitis EMilt medali

Serbia võitis EMilt pronksi.
Serbia võitis EMilt pronksi. Foto: Mariusz Palczynski / MPAimages.com/imago/Newspix

Serbia võrkpallikoondis alistas Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha mängus Belgia 3:2 (25:17, 22:25, 19:25, 25:22, 15:12).

Alagrupis Eesti vastu viis geimi pusinud serblased panid end pronksimängus raskesse olukorda. Esimene geim suudeti Belgia vastu võita, kuid järgmised kaks kaotati. Tippmängijad võtsid jalad kõhu alt välja ning võitsid neljanda geimi. Otsustavas geimis olid Serbia võidunumbrid 15:12.

Täna õhtul leiab aset finaalmäng, kui kell 21.40 algavas matšis lähevad vastamisi Venemaa ja Saksamaa. Otsepilti kohtumisest vahendab Postimees ja Kanal 12.