Vapruse lootus liigasse püsimajäämiseks sai järjekordse löögi

Kris Ilves
Pärnu Vaprus - Viljandi Tulevik.
Pärnu Vaprus - Viljandi Tulevik. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti jalgpalli meistriliigas algas 28. mängudevoor. Tabeli alumise otsa meeskondade vahelisest duellist väljus võitjana Viljandi Tulevik, viiki mängisid omavahel Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond.

Tulevik haaras võõral väljakul Pärnu Vapruse vastu kolmeväravalise eduseisu esimese tosina minutiga, kui võrku sahistasid Indrek Ilves (2. minutil), Gerdo Juhkam (9.) ja Herol Riiberg (12.).

Enrico Veensalu vähendas 17. minutil kaotusseisu ühe värava võrra, kuid puhkepausile mindi arvulises vähemuses, sest 33. minutil sai otse punase kaardi Uku Kõrre. Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu tegi lõppseisuks 2:3 Ronaldo Tiismaa. Ka külalised lõpetasid kohtumise kümnekesi, sest matši lõpu eel teenis kaks kollast kaarti Janar Õunap.

Tartus toimunud kohtumises avas mänguseisu 24. minutil Henri Hanson, viiginumbrid seadis teise poolaja keskpaigas tabloole Tristan Koskor. 1:1 tulemusega mäng lõppeski.

Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia vastasseisust loe lähemalt SIIT.