Serbial Itaaliaga probleeme ei tekkinud

Viljar Voog
Bogdan Bogdanovic oli kohtumise resultatiivseim mängija.
Bogdan Bogdanovic oli kohtumise resultatiivseim mängija. Foto: OZAN KOSE/AFP/Scanpix

Korvpalli EMi viimane poolfinalist on Serbia. Itaalia alistati lõpuks 16 punktiga 83:67

Serbia pani võidule aluse tugeva esitusega teisel veerandil, kui vastastest vaheajaks 11 silmaga ette rebiti. Sealt enam tagasi ei vaadatudki – kolmanda veerandi (15:15) suutis Itaalia veel vahet hoida, aga mängu lõppfaasis kasvatas Serbia vahet veelgi ning kindlustas endale nelja parema seas kohtumise Venemaaga.

Serbia poolelt jõudsid lõpuks viis meest kahekohalise punktiskoorini, parimana tõi Bogdan Bogdanovic 22 punkti. Lisaks jäi NBA-mehe arvele kuus lauapalli, ja neli resultatiivset söötu. Kaotajate resultatiivseim oli Marco Belinelli 18 silmaga.