Video: Dybalalt jälle kaabutrikk, rekordid üha purunevad

Torino Juventuse ründaja Paulo Dybala.

FOTO: Elisabetta Baracchi/AP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga neljandas voorus alistas tiitlikaitsja Torino Juventus võõrsil Sassuolo meeskonna 3:1 tänu ründaja Paulo Dybala kaabutrikile, millega kaasnes mitu vägevat statistilist fenomeni.

  • Dybala jaoks oli tegemist 100. mänguga Juventuse särgis ning tänase mängu esimene värav oli juba tema 50. Kokku on ta Juventuse kasuks 100 mänguga löönud 52 väravat.
  • Dybalast sai esimene Juventuse jalgpallur, kes suutnud kõigis Serie A hooaja neljas esimeses mängus värava lüüa.
  • Dybala tänane kolmas värav sündis karistuslöögist. Mitte ükski Serie A jalgpallur pole hooaja 2015-16 algusest saadik löönud otse karistuslöökidest nii palju väravaid kui Dybala, kelle jaoks tänane tabamus oli kuues säherdune.
  • Dybala lõi kaabutriki teist võõrsil-mängu järjest - kolm väravat lõi ta ka Serie A teises voorus, kui Juventus alistas 4:2 Genoa.
  • Eelmine jalgpallur, kes suutis Euroopa viies tugevamas jalgpalliliigas (Inglismaa, Hispaania, Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa) hooaja esimese nelja vooruga lüüa kaheksa väravat, nagu Dybala praegu, oli Wayne Rooney hooajal 2011-12 Manchester Unitedis.

Itaalia kõrgliigas omab lisaks Juventusele nelja vooru järel täisedu ka Milano Inter, kes alistas eile võõrsil 2:0 Crotone. Täna võib 12 punkti peale tõusta ka Napoli, kes võõrustab Beneventot.

Tagasi üles