Merili Luuk

Wayne Rooney nädal läheb järjest hullemaks: kui esmaspäeval selgus, et inglane jääb purjuspäi sõitmise eest kaheks aastaks lubadest ilma, siis täna sai ta Inglismaa kõrgliiga kohtumises võikalt vigastada.

Rooney põrkas kohtumises Bournemouthiga 33. minutil peapalli püüdes kokku Bournemouthi kapteni Simon Francisega ning küünarnukilöök lõi Rooneyl koheselt vere lahti. Inglane kargas aga kohe püsti ning nõudis kohtunikult Martin Atkinsonilt penaltit, mida siiski ei antud.

Kuigi vaheajal prooviti Rooneyt tohterdada ning ta jooksis teise poolaja alguses platsile, võeti ta siiski 55. minutil pingile.

Bournemouth läks 49. minutil kohtumist juhtima, kuid Oumar Niasse 77. ja 82. minuti väravad tõid Evertonile 2:1 võidu.