Ott Järvela
, vastutav toimetaja
Kristjan Muuga viskas Põlva Serviti kasuks neli väravat.
Kristjan Muuga viskas Põlva Serviti kasuks neli väravat. Foto: Tairo Lutter

Hooaja 2017–18 esimene duell kahe Eesti edukaima käsipalliklubi, 12-kordse meistri Põlva Serviti ja 11-kordse tšempioni HC Kehra vahel lõppes võõrsil mänginud tiitlikaitsja Serviti 35:26 kindla (17:14) võiduga.

Mäng püsis tasakaalus 20. minutini, siis läks Serviti eest ning paisutas teise poolaja keskel edu korraks suisa 12-väravaliseks (31:19). Kohtumine osutas selgelt, et algav kodune käsipallihooaeg tõotab sarnaneda korvpalliga, mille Eesti meistrivõistlused algavad 5. oktoobril kõigi spetsialistide üksmeeles, et tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo tuleb meistriks, aga kõige muu osas on variandid lahtised.