Läti korvpalliliiga algas suurüllatusega

Kris Ilves
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Eile alanud Läti korvpalli meistriliigas pidas esimese kohtumise tiitlikaitsja Riia VEF, kes tunnistas mulluse kaheksanda meeskonna Ogre viiepunktilist paremust.

Avapoolaeg lõppes koduväljakul mänginud Ogre 43:38 eduseisul. Valitsev meisterklubi juhtis kohtumist enne viimast veerandaega, kuid vaid lätlastest koosnev Ogre sepistas viimasel 10-minutilisel perioodil suurüllatuse. Ogre võidunumbrid olid lõpusireeni järel 85:80.

Teises eile toimunud kohtumises teenis võidu möödunud hooajal viimase kohaga leppima pidanud Läti Ülikool, kes mängis võõral väljakul tulemusega 96:87 üle Valmiera.

Valga meeskond alustab Läti meistriliiga mängudega eeloleval pühapäeval, kui võõrustatakse tugevat Ventspilsi.