Zenit ja BATE leppisid viiki

Oliver Lomp
Peterburi Zeniidi ründaja Andrei Aršavin(valges) võitlemas Real Madridi kaitsja Gabriel Heinzega. Foto: Belousov Vitaly/ITAR-TASS

Jalgpalli Meistrite liiga kolmandas voorus, leppisid H-alagrupi esimeses kohtumises 1:1 viiki eelmise aasta UEFA karikasarja võitja Peterburi Zeniit ja Valgevene klubi BATE Borissov.

Eesti aja järgi 21:45 toimub veel seitse kohtumist, millest Postimees.ee annab operatiivse ülevaate.

Tänased mängud: Manchester United - Glasgow Celtic, Villarreal - Aalborg, Bayern München - Fiorentina, Steaua Bukarest - Lyon, Fenerbahce - Arsenal, Porto - Dünamo Kiiev, Juventus - Real Madrid.

Mäng on lõppenud.

80. minutil parandab Tekke oma eelmised eksimused. Pika palli saanuna võtab ta selle karistusalas maha ja lööb ristunurka. Seis on 1:1.

77. minutil tõrjub heas hoos olev BATE väravavaht mulluse UEFA karikasarja suurima väravaküti Pavel Pogrebnjaki lähedalt sooritatud pealöögi.

72. minutil saab Tekke peaaegu, et BATE väravavahiga silmitsi, kuid türklasele vilistatakse suluseis.

65. minutil sooritab trahvikasti joonelt Zeniidi kapten Timotšuk tugeva löögi, kuid BATE väravavaht on taas kindel.

61. minutil saab Aršavin peab löögile, kuid BATE väravavaht püüab kindlalt.

58. minutil murrab Aršavin taas äärest läbi, kuid venelase tsenderduseni ei ulata ükski Zeniidi mängija.

51. minutil asub BATE vahetusest sekkunud Nekhaišiki väravast juhtima 1:0.

48. minutil trikitab Aršavin BATE karistusalas, kuid venelase löök lendab vastu oma mängijat.

Esimene poolaeg on lõppenud.

41. minutil saab Tekke suurepärase söödu karistusalasse, kuid türklase esimene puude on liiga tugev ning BATE väravavaht jõuab jaole.

35. minutil saab BATE ründaja Krõvets peaga lähedalt löögile, kuid Malafejev tõrjub palli rusikatega.

29. minutil kasutab Aršavin BATE kaitsjate eksimuse ning murrab karistusalasse. Venelane annab palli Dannyle, kuid selle löök healt positsioonilt lendab latti.

27. minutil saab BATE poolelt healt positsioonilt löögile Khagush, kuid Zeniidi mängija blokeerib palli napilt.

20. minutil tabab ka BATE Zeniidi posti - löögi autoriks Stasevitš.

16. minut - Zenit teenib kaks järjestikust nurgalööki, kuid tulu neist Venemaa meeskonnale ei tõuse.

13. minutil lööb Zeniidi türklasest ründaja palli peaga posti. Zeniit on mänguohjad täielikult haaranud.

8. minutit mängitud ja värava don löömata.

6. minutil lõi ohtlikult peale Zeniidi kalleim ost Danny, kuid BATE väravavaht püüdis palli probleemideta.