Hääletuse lõpuni on jäänud

Zopp jõudis Rootsis peetaval turniiril veerandfinaali

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Jürgen Zopp.

Eesti esitennisist Jürgen Zopp jõudis Rootsis Falunis peetaval ITFi turniiril veerandfinaali, alistades teises ringis tunni ja 13 minutiga Iisraeli tennisisti Ben Pataeli 6:4, 6:4.

Maailma edetabelis 191. kohal olev ja Faluni turniiril esimest paigutust omav Zopp läheb veerandfinaalis vastamisi 20-aastase šveitslase Antoine Bellier'ga, kes on maailma edetabelis 718.kohal. Bellier alistas teises ringis vabapääsmega turniirile pääsenud rootslase Mikael Ymeri 4:6, 6:3, 6:1.

Zopp võitis septembris Hollandis Alpenis peetud Challenger-turniiri, kui alistas finaalis kunagise maailma viienda reketi. Seejärel Poolas Szczecinis toimunud turniiril jäi ta poolfinaalis tasavägise mängu järel alla maailma edetabelis 69. kohal olevale sakslasele Florian Mayerile.