Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Michael Sohn/AP

Eesti U19 jalgpallikoondis tunnistas Euroopa meistrivõistluste valikmängus Itaalia eakaaslaste 2:1 paremust.

Eestlased asusid Rootsis toimunud kohtumist avapoolaja keskpaigas Erik Sorga väravast juhtima. Rohkem võrku esimesel kolmveerandtunnil ei sahistsatud. Itaallased seadsid viiginumbrid tabloole teise poolaja alguses ning lõid võiduvärava alles 88. minutil.

Kolm päeva tagasi rootslastele alla jäänud Eesti hoiab paikneb turniiritabelis viimasel kohal. Teisipäeval minnakse vastamisi Moldovoga, kes kohtub täna võõrustajatega.