Hiilgava mängu teinud Jaanimaa oli lähedal harukordsele saavutusele

Kris Ilves
MT Melsungen meeskonna paremsisemine Dener Jaanimaa.
MT Melsungen meeskonna paremsisemine Dener Jaanimaa. Foto: Strohdiek /Eibner-Pressefoto/imago/Eibner

Eesti käsipallikoondise liider Dener Jaanimaa viskas Saksamaa meistriliiga kohtumises üheksa väravat, kui tema koduklubi Melsungen alistas võõral väljakul N-Lübbecke meeskonna 22:19.

Melsungen võidutses avapoolajal tulemusega 12:11. Kusjuures mänguskoori avas Jaanimaa ja poolaja viimase värava viskas samuti eestlane. Peaaegu oleks sama stsenaarium kordunud teisel poolajal. Nimelt hoolitses eestlane esimese tabamuse eest, kuid matši viimase värava viskas vastasmeeskonna mängija.

Liigatabelis paikneb kuraditosin punkti kogunud Melsungen neljandal kohal, N-Lübbecke on ühe silmaga 18 meeskonna konkurentsis viimasel tabelireal.