Kaia Kanepi alustas Moskvas vägeva võiduga (2)

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: EDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP/Scanpix

Maailma edetabelis 110. kohal asetsev Kaia Kanepi pidas esimese kohtumise pärast USA lahtiste veerandfinaali, kui alistas Moskvas toimuva WTA-turniiri kvalifikatsiooni avaringis 6:2, 6:1 Olga Iantšuki (Ukraina).

Kanepi kohtumine maailma edetabelis 261. paikneva ukrainlannaga kestis kõigest 56 minutit ning oli sama ühepoolne nagu skoor viitab – Eesti teine reket teenis 12 murdepalli vastase ühe vastu ning realiseeris neist pooled.

Kanepi vastane kvalifikatsiooni teises ringis on 20-aastane Serbia tennisist Ivana Jorovic, kes paikneb WTA edetabelis 194. kohal. Põhiturniirile pääsemiseks peab Kanepi võitma veel kaks matši.

Moskva turniiri, mille nimeks VTB Kremlin Cup, auhinnafond on 790 000 USA dollarit ning see mängitakse kõvakattega väljakutel. Põhiturniir algab esmaspäeval.