Ott Järvela

Hispaania jalgpalli meistrivõistluste kaheksandas voorus lõppes FC Barcelona täisedu, sest võõrsil lepiti Madridi Atleticoga 1:1 viiki, kusjuures Kataloonia klubi polnud kaugel ka kaotusest.

Barcelona jäi kaotusseisu 21. minutil, kui Saul Niguez ilusa kauglöögi nende väravasse keerutas. Viigivärav sündis alles 82. minutil, kui uruguailane Luis Suarez äsas peaga võrku Sergi Roberto väga hea tsenderduse.

Barcelona jaoks oli see viik sel hooajal pärast seitset võitu esimene kord punkte kaotada. Atletico jaoks jätkub aga nukker seeria – meistrivõistluste raames pole nad nüüd Barcelonast jagu saanud 15-s järjestikuses kohtumises.

La Liga 8. vooru senised tulemused: Espanyol - Levante 0:0, Bilbao Athletic - Sevilla 1:0, Getafe - Madridi Real 1:2, Alaves - Real Sociedad 0:2, Madridi Atletico - FC Barcelona 1:1. Pühapäeval peetakse mängud Eibar - Deportivo, Girona - Villarreal, Malaga - Leganes, Real Betis - Valencia ning esmaspäeval Las Palmas - Celta Vigo.