Laane järjekordne hea mäng ei päästnud meeskonda kaotusest

Rait-Riivo Laane.
Rait-Riivo Laane. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Eesti korvpallikoondislase Rait-Riivo Laane tööandja Piraeuse Ethnikos kaotas Laane suurepärasest mängust hoolimata Kreeka esiliiga teises voorus võõrsil 75:85 Amyntas Dafnise meeskonnale.

Võõrustajad panid võidule aluse teisel veerandajal, mis võideti 32:13. Avavoorus 21 punkti visanud Laane arvele jäi seekord lõpuks 36 minutiga 23 punkti, mis kergitas ta ka kindlalt oma meeskonna resultatiivseimaks mängijaks. Siiski polnud eestlane üleplatsimees, sest võitjate poolel sai Spyros Diamantopoulos kirja 25 punkti.

Ethnikos jätkab liigatabelis võidu ja kaotusega.