Blogi: Kanepi langes Moskva turniiril konkurentsist (1)

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: Yan Lerval/SIPA/Yan Lerval/SIPA

Kaia Kanepi kaotas Moskva tenniseturniiri avaringis Venemaa tennisistile Natalja Vihljantsevale (WTA 67.) 3:6, 2:6. Avasetis asus Kanepi kiirelt 2:0 juhtima, ent järgmisest 12 geimist võitis Vihljantseva koguni 11. Alles 0:5 seisult suutis Kanepi kaks geimi võita, kuid seejärel lõpetas Vihljantseva tund aega kestnud mängu oma servigeimis otsustavalt.

Kanepi tegi neli topeltviga ega löönud ainsatki serviässa, esimeselt servilt võitis ta seekord vaid 48 protsenti. Ohtralt lihtvigadega patustanud eestlannal oli neli murdepalli, millest ta suutis ära kasutada kaks, Vihljantseva kuuest murdepallist õnnestus Kanepil päästa kõigest üks.