Hea enne? Gerrardi hoolealused purustasid Maribori

Kris Ilves
Liverpooli U19 võistkonna peatreener Steven Gerrard.
Liverpooli U19 võistkonna peatreener Steven Gerrard. Foto: PHIL NOBLE/REUTERS

Jalgpalli noorte Meistrite liigas kohtusid Liverpooli ja Maribori võistkonnad. Õhtuse kohtumise ootuses maitses võidurõõmu Liverpool, kelle noortevõistkond alistas Maribori tulemusega 4:1.

Maribor haaras juhtohjad avapoolaja keskpaigas, kuid poolajavile kõlades olid tablool numbrid 2:1 Liverpooli kasuks. Teisel poolajal tabasid Steven Gerrardi hoolealused kahel korral, Maribor luhtas 11 meetri karistuslöögi ja lõpetas kohtumise kümnekesi.

Alagrupis hoiab Liverpooli U19 võistkond kuue punktiga esimest positsiooni. Neile järgnevad nelja silmaga Moskva Spartaki ja Sevilla eakaaslased, Maribor on kolme punktiga viimane.

Õhtuses vastasseisus kohtuvad Maribori ja Liverpooli esindusmeeskonnad. Matš Sloveenias algab kell 21.45 ning Postimees hoiab lugejaid mängus toimuvaga kursis otseblogi vahendusel.