Kris Ilves

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 34. vooru viimases vastasseisus maitses võidurõõmu Tartu Tammeka, kes alistas hooaja viimases kodumängus järgmisel hooajal esiliigas mängiva Pärnu Vapruse 2:1.

Pärnakad asusid kohtumist sisuliselt esimese poolaja viimasel sekundil Uku Kõrre tabamusest juhtima, kuid Tristan Koskori ja Martin Jõgi teise poolaja väravad kindlustasid kolm punkti väljakuperemeestele. Avapoolaja keskpaigas luhtas 11 meetri karistuslöögi Tammeka poolkaitsja Tauno Tekko.

Tammeka hoiab kaks vooru enne lõppu 36 punktiga liigatabelis kuuendat positsiooni, Vaprus on kaheksa silmaga viimane. Tammeka järgmised mängud: võõrsil Tallina Flora, võõrsil Tallinna Infonet. Vapruse mängud: kodus Infonet, võõrsil Paide Linnameeskond.