Klavan vaatas pingilt, kuidas Tottenham Liverpooli tümitas

Harry Kane ja Dele Alli aitasid Tottenhami võimsa võiduni.
Harry Kane ja Dele Alli aitasid Tottenhami võimsa võiduni. Foto: Ian Kington/AFP/Scanpix

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas kaotas Ragnar Klavani tööandja Liverpool võõrsil 1:4 Tottenham Hotspurile. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp usaldas keskkaitses jätkuvalt tandemit Dejan Lovren - Joel Matip ja sestap vaatas Klavan kohtumist varumeestepingilt. Kui Liverpool pooltunni möödudes Harry Kane'i ja Heung-Min Soni väravatest 0:2 kaotusseisus oli, läks Klopp üle kolme kaitsjaga formatsioonile ja võttis platsilt ära Lovreni, ent Klavan paraku mängu ei pääsenud. Mohamed Salah vähendas küll Liverpooli kaotusseisu, ent poolaja lõpus lõi Dele Alli kolmanda värava ja teisel poolajal vormistas Kane Tottenhami 4:1 võidu.

Liigatabelis on Tottenham 20 punktiga Manchester City ja Manchester Unitedi järel kolmandal real. Liverpool jätkab 13 punktiga kaheksandal kohal.