Laak ja Salo LP Viesti kaotasid Meistrite liigas kuldse geimi

Siim Kaasik
Kertu Laak rünnakul.
Kertu Laak rünnakul. Foto: CEV

Kolmapäeval pidas naiste Meistrite liiga teise ringi kordusmängu Salo LP Viesti, kelle ridades pallib ka meie rahvusnaiskonna mängija Kertu Laak.

Avavaatuse Bulgaaria klubi Plovdivi Maritza vastu Salo kaotas 1:3, ent Laak tegi ilusa esituse, tuues koguni 25 punkti. Kordusmängust vajas Soome klubi seega edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu, misjärel tulnuks edasipääsuks võita ka kuldne geim, vahendab Volley.

Salo saigi kodusaalis kätte 3:1 võidu, ent kuldses geimis tuli tunnistada vastaste 15:12 paremust ja nii jõudis järgmisse ringi Bulgaaria meister. Laak tõi 14 punkti (+8), ent tema rünnakuprotsent oli vaid 33. Salo edukaim oli Ronja Heikkiniemi 19 punktiga (+13).