Bayern alistas tippude heitluses Leipzigi ja kerkis ainuliidriks

Arjen Robben õnnitlemas Bayerni väravalööjat Robert Lewandowskit.
Arjen Robben õnnitlemas Bayerni väravalööjat Robert Lewandowskit. Foto: Philippe Ruiz/imago/Philippe Ruiz

Saksamaa jalgpalli Bundesligas oli täna võidukas tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes alistas kodus liiga uusrikka Leipzigi 2:0.

Jupp Heynckesi hoolealustele tõid võidu James Rodriguezi ja Robert Lewandowski avapoolaja väravad. Mõned minutid enne skoori avamist oli seejuures Leipzigi mängija Will Orban saanud punase kaardi.

Dortmundi Borussia sai võõrsil 2:4 kaotuse Hannoverilt. Ka selles mängus sai määravaks eemaldamine, sest teise poolaja keskel 2:2 viigiseisul pidi väljakult lahkuma Dortmundi kaitsja Dan-Axel Zagadou.

Bayern on 10 vooru järel kogunud 23 punkti, järgnevad Dortmund 20, Leipzig 19 ja Hannover 18 punktiga.